zapalenie pęcherza

lillou
Amator
Data: 26 paź 2015, 10:27

zapalenie pęcherza

Postautor: lillou » 23 lut 2016, 10:55

Czy jest tu ktoś kto miał podobny problem? Od kilku dni co chwilę biegam do toalety bo mam parcie na pęcherz i przy oddawaniu moczu bardzo mnie boli :(( nie mogę iść do lekarza teraz, można jakos sobie pomóc domowymi sposobami??

Awatar użytkownika
Layla
Początkujący
Data: 01 maja 2015, 8:52

Re: zapalenie pęcherza

Postautor: Layla » 11 lip 2016, 19:27

nie pomogę mojej poprzedniczce bo szukam podpowiedzi na inne pytanie - ale temat podobny - jak pomóc osobie starszej która po zapaleniu pęcherza ma problemy z nietrzymaniem moczu

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Postautor: wipstudio » 11 lip 2016, 19:50

Nakłonić na wizytę u specjalisty.

Awatar użytkownika
chemini
Administrator
Data: 27 sie 2009, 20:50

Postautor: chemini » 14 lip 2016, 17:45

lillou pisze:Czy jest tu ktoś kto miał podobny problem? Od kilku dni co chwilę biegam do toalety bo mam parcie na pęcherz i przy oddawaniu moczu bardzo mnie boli :(( nie mogę iść do lekarza teraz, można jakos sobie pomóc domowymi sposobami??

Zeżarcie paczki suszonej żurawiny (osobiście polecam tą ta z lidla) na dobę, herbaty ziołowe typu pokrzywa, bratek - są moczopędne i przepłukują. Jeżeli po dwóch dobach nie czujesz się lepiej idź do lekarza bo to już zakażenie grożące nerkom.

Layla pisze:nie pomogę mojej poprzedniczce bo szukam podpowiedzi na inne pytanie - ale temat podobny - jak pomóc osobie starszej która po zapaleniu pęcherza ma problemy z nietrzymaniem moczu

Nietrzymanie moczu można leczyć (lekami a nie suplementami czy herbatą), ale bez lekarza się nie obejdzie.
Lubuskie Stowarzyszenie Historyczne "Lubusz"

Ravena
Raczkujący
Data: 28 cze 2016, 22:27

Postautor: Ravena » 07 sie 2016, 10:54

Na zapalenie pecherza polecam urofuraginum. Jest dostepny w aptece bez recepty i zawsze działa. A nietrzymanie moczu to tylko interwencja lekarza bo na to nie ma zadnych tabletek.

Awatar użytkownika
Potylka
Fanatyk
Data: 19 sie 2014, 14:15

Postautor: Potylka » 29 wrz 2016, 19:08

Moja babcia boryka sie z nietrzymanie moczu już od jakiegoś czasu na razie kupujemy jej takie pieluchomajtki tena slip bo jest osoba leżącą, chociaż tyle na razie ale lepiej tak niż by sie miała ciągle moczyć. A tak widać że lepiej to wszystko znosi.

Awatar użytkownika
Layla
Początkujący
Data: 01 maja 2015, 8:52

Postautor: Layla » 01 paź 2016, 7:43

byliśmy u lekarza ale od tego czasu niestety stan jej się pogorszył - teraz leży. Dlatego też lekarz polecił nam tena slip - bardzo chłonne i nie powodują odparzeń

leoksa
Początkujący
Data: 17 gru 2017, 15:11

zapalenie pęcherza

Postautor: leoksa » 12 kwie 2018, 14:17

jest też nowa wersja tego urofuraginum - max, mniej tabletek trzeba brać a jest tak samo skuteczna, kobiety to mają kiepsko z tym pęcherzem, dużo częsciej cierpimy na takie dolegliwości, lekko nie jest i swoje sposoby trzeba mieć

Wróć do „Sprawy ludzkie”